O nás

Vítáme vás na webu "Dominikánská individuálně".


009Jmenuji se David a narodil jsem se v Dominikánské republice. Česky jsem se naučil v Brně, kde mám rodinu.

Jsem autorizovaný průvodce pro individuální skupiny i jednotlivce v Dominikánské republice. Pokud plánujete svou dovolenou a chtěli byste využít některé z mnou nabízených služeb, napište mi a domluvíme se.


Kontaktovat mě můžete přes whatsapp na českém čísle: 420-773 871 126 nebo přes email carela.david@hotmail.com.


V  Dominikánské republice žiju na severovýchodě ostrova - na poloosotrově Samaná.
V malé restauraci na ostrově Cayo Levantado také prodáváme mořské plody (langusty, kraby, krevety, chobotnice, mušle a další delikatesy) a tropické nápoje (piňa colada, coco loco, cuba libre a další).

Průvodce jsem dělal ještě před svým přestěhováním do Čech - od roku 1996. Mám průvodcovský průkaz a mluvím česky, taky německy, francouzsky a trochu rusky. A taky španělsky :)

K poloostrovu Samaná mám velmi úzký vztah, narodil jsem se tam. Znám tam každý kout, vím jak všechno funguje a rád se s vámi o své zkušenosti podělím.


Pokud jste se rozhodli cestovat do Dominikánské republiky individuálně, mohu vám nabídnout své služby.
Mohu vás vyzvednout na letišti a dovézt vás až k vašemu hotelu (či vámi zvolenému typu ubytování) v pohodlí taxíku s klimatizací.

Individuální cestování se mnou vám ukáže Dominikánskou republiku takovou jaká doopravdy je. Můžete snídat a večeřet na nejzajímavějších místech, obědvat na plážích, kde si můžete zvolit svůj oběd přímo ze zcela čerstvých surovin.Budete mít příležitost ochutnat různé druhy ryb a mořských plodů v nejvyšší jakosti a čerstvosti.


Poloostrov Samaná nabízí velké množství různorodých příležitostí, a tak pokud budete mít chuť, můžeme každý den vyrazit na výlet do jiné části.

Každý den budete v kontaktu s místními lidmi, budete moci poznat způsob jejich života, jejich mentalitu, kulturní zvyky, uvidět jak žijí prostí lidé.

Společně budeme poznávat nejkrásnější místa Dominikánské republiky v jejich pravé podobě.


Dalším členem našeho týmu je moje manželka Jolana, která se stará především o administrativu,
spravuje webové a facebookové stránky a taky mým jménem komunikuje s vámi. To proto vám může připadat, že si píšete se dvěma různými lidmi. :)Všichni naši hosté a klienti dostanou speciální péči, jakou mají jinde jen VIP!