Individuálně

Proč individuální cestování?

DSCN4217Dominikánská republika skýtá mnohem víc než jen obrovské hotelové komplexy plné slunečníků, lehátek, nápojových barů a restaurací all inclusive.

Individuální cestování podporuje nejen vaše vlastní zážitky, podporujete konkrétní lidi. Individuální dovolená vám nabízí možnost vybrat si přesně to, co chcete a kdy chcete. Nejste odkázáni na velké cestovní kanceláře a minimální počty účastníků. Cestujete kdy chcete, spíte kde chcete a jíte to, na co máte chuť.IMG-20140305-00057Služby, které využíváte, platíte těm, kteří vám je zprostředkovávají. Vidíte konkrétní lidi, víte kam jdou vaše peníze. Stáváte se součástí podpory drobných podnikatelů. Je to stejné, jako když v Česku kupujete české výrobky.

Mysli globálně, jednej lokálně.


Individuální cestování v celém světě podporuje myšlenku zachování řemesel, malovýrobců a zemědělců. Individuální cestování podporuje místní trh.

IMG-20140218-00181Čekají na vás zážitky, na které nezapomenete. Poznáte život v Dominikánské republice z jeho nitra, můžete navštívit obyčejné lidi, poznat jak se žije jinde.