Výlet z Punta Cana na velryby + Bacardi ostrov

Výlet z Punta Cana, Bavaro a Bayahibe na poloostrov Samaná s pozorováním velryb(tento výlet probíhá pouze v zimní sezóně od 15.1. do 31.3., rezervace přijímáme celoročně)

Jednodenní výlet - vyzvedneme vás z Punta Cana z hotelu kolem 7.00, pokračujeme asi 120 km do malého města s přístavem. Na pláži je restaurace, kde se nasnídá kdo nestihl snídani v hotelu a pak dále na katamaránu na pozorování velryb v zátoce v Samaně. Poté na výletní ostrov Cayo Levantado (Bacardi ostrov) s krásnou pláží, kde se můžete vykoupat. V restauraci na pláži máte v ceně 1 nápoj (může být alkoholický - kromě piňa colada a coco loco - platí se zvlášť). Jsou tam také bezplatné záchody.
Taky zde obědváme okolo 13.00. K dispozici nám zde bude přenosná lednička s nápoji a rumem. 
Na ostrově budeme přibližně do 18 hodiny, abychom se nalodili na katamarán, kterým se vydáváme na zpáteční cestu (stejně jako při příjezdu).

V ceně tohoto výletu je snídaně (toast, káva s mlékem, džus), oběd formou bufetu - k tomu nealko nápoje, lehátko na ostrově Cayo Levantado, poplatek za pozorování velryb, veškerá doprava a průvodce výletu. Také je v kamionu lednička s nápoji (i rumem :))

Během celého výletů můžete fotit a natáčet.

Kontakt: David whatsapp +420-773 871 126, email: carela.david@hotmail.com