Výlet z Punta Cana na velryby + Bacardi ostrov + vodopád

Výlet z Punta Cana, Bavaro a Bayahibe na poloostrov Samaná s pozorováním velryb
(tento výlet probíhá pouze v zimní sezóně od 15.1. do 31.3., rezervace přijímáme celoročně)


Jednodenní výlet - vyzvedneme vás z Punta Cana z hotelu kolem 7.00, pokračujeme asi 120 km do malého města s přístavem. Na pláži je restaurace, kde se nasnídá kdo nestihl snídani v hotelu a pak dále na katamaránu na pozorování velryb v zátoce v Samaně. Poté na výletní ostrov Cayo Levantado (Bacardi ostrov) s krásnou pláží, kde se můžete vykoupat. V restauraci na pláži máte v ceně 1 nápoj (může být alkoholický - kromě piňa colada a coco loco - platí se zvlášť). Jsou tam také bezplatné záchody.
Po asi hodině z ostrova jedeme na pevninu, kde na pláži v restauraci poobědváme velmi chutný typický dominikánský oběd (každý si může vybrat co si dá) formou bufetu.
Po obědě nasedneme na safari kamion a přes město Samaná - kde se jede pomalu, abyste se mohli dívat a případně fotit.
Poté nás čeká výlet na koních k vodopádu (kdo chce, může jít pěšky - v gumácích), kde se v chladné sladké vodě pod vodopádem můžeme vykoupat.
Z vodopádu jedeme zpět do přístaviště a následuje návrat do Punta Cany.

V ceně tohoto výletu je snídaně (toast, káva s mlékem, džus), oběd formou bufetu - k tomu nealko nápoje, lehátko na ostrově Cayo Levantado, vstup k vodopádu, poplatek za pozorování velryb,  půjčení koně (jen průvodce, který koně vede, v ceně není - je třeba mu dát spropitné), gumáky (vemte si svoje podkolenky, nebo si zde můžete koupit), veškerá doprava a průvodce výletu. Také je v kamionu lednička s nápoji (i rumem :))

Během celého výletů můžete fotit a natáčet. 

Kontakt: David whatsapp +420-773 871 126, email: carela.david@hotmail.com, tel.+1-849 857 7663.